O nás

Pod značkou Sobieski si můžete představit dvě ženy, dceru s mámou, které sdílí kromě lásky k rodině také mnoho dalších věcí, zejména lásku k šatům a šití. 

Naše malá rodinná dílnička se zaměřuje především na šaty, protože neexistuje počasí, pro které by se šaty nehodily a navíc sluší opravdu každé ženě, i když si to často nemyslí. Máme dokonale propracované střihy padnoucí téměř všem typům postav. Jakmile je jednou vyzkoušíte, budete vždy vědět, co si dát na sebe, aby vám to slušelo. ♥

Tvoříme si vlastní střihy na míru potřeb vlastních i našich zákaznic, aby perfektně seděly. Šijeme z certifikovaných látek, hlavně z udržitelné bio bavlny s GOTS certifikací, protože nám není jedno, co si na sebe dáváme, ani jaké to má dopady na přírodu.

 

Karolína - dcera, správce e-shopu, sociálních sítí a nyní i máma čerstvých dvojčátek. Kvůli dvojnásobným krásným mateřským povinnostem nyní hlavně technický support a pomocné kopáčské práce. Ve volném čase ráda zpívá a tráví čas s rodinou.

Darja - máma, hlavní šicí síla, móda je její velký koníček už od mládí, kdy si šila oblečení, které se nedalo sehnat. Nyní se věnuje kromě šití i módnímu poradenství. Ve volném čase moc ráda vaří, peče a udržuje teplo rozrůstajícího se rodinného krbu.

 

Zdravíme z naší malé zlínské dílničky.  

Karolína & Darja

Sobieski - dcera a máma

 

Proč "Sobieski"?

Náš název je jednoduše rozklíčovatelný; je to naše rodinné jméno a přestože jsem šťastně vdaná i s jiným příjmením, odkaz rodiny nikdo nevymaže. :-)

 

Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat.

 

A teď už zbývá jediné - vyrazit na e-shop!

 

 

 

Zpět do obchodu