O mně

Jmenuji se Karolína a kromě spousty dalších věcí jsem odjakživa milovnice šatů. Podle mého ženám šaty prostě sluší víc než kalhoty, jsou v nich více elegantní a zkrátka více ženské. Nemluvě o tom, že je to po všech stránkách pohodlnější. 

Taky ráda tvořím, je to odreagování od běžné práce a starostí všedního dne a na konci procesu vznikne něco (většinou) krásného a smysluplného! To je skvělý pocit a proto mě to stále baví. Navíc se zajímám o svou ekologickou stopu, udržitelnou módu, zdravé a pestré jídlo, snažím se být optimista a užívat si každého nového dne. :-)

 

Vyrábět šperky pod značkou Sobieski jsem začala v roce 2010 původně pro vlastní potřebu, později pro velký zájem i pro širší okolí. Prošla jsem si spoustu různými technikami a mateiály: Nejprve to byly drátky a polymerové hmoty, později organza a epoxy čočky/pryskyřice, potom minerální kameny a personalizovaná ražba do kovu. Osud tomu chtěl a nejvíce jsem se našla v šití. Ráda vybírám látky, vymýšlím střihy, ladím barvy a poté všechno dávám dohromady a většinou jsou z toho šaty.

 

Proč Sobieski?

Někdy dostávám dotazy na název svojí značky - co to vlastně znamená a proč jsem si to vybrala? Název Sobieski jsem zvolila, protože je to naše rodinné jméno a přestože jsem šťastně vdaná už s jiným příjmením, ráda bych zachovala alespoň v této podobě náš rodinný odkaz. :-)

 

Pokud máte jakýkoliv dotaz, určitě mě kontaktujte.

 

Karol°na 24.3.2018 197A

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení