Řetízek se 2 přívěšky (ražba na přání)

Malý kousek, který vám připomene významnou událost (svatba, zásnuby, narození miminka, narozeniny, atd.). V nabíce jsou písmenka, čísla, několik druhů i velikostí srdíček, symbol nekonečna, vážka, šálek čaje, dětské nožičky se srdíčkem, postavičky kluka i holčičky, obrys hor a zvířecí tlapka (viz poslední foto).

Dva přívěšky jsou ideální volbou, když si chcete na přívěšek zvěčnit sebe s partnerem i miminko. Na přání také mohu udělat přívěšků více. V nabídce najdete také řetízek s 1 přívěškem.

Přívěšky jsou uchyceny každý zvlášť na svém kroužku.

 

Pokud máte jakékoliv přání, které nenajdete v nabíce, napište mi a ráda vyrobím přímo Vám na míru.

Skladem
709 Kč –49 % 359 Kč

Povrchová úprava - základ přívěšku je kvalitní mosaz s povrchovou úpravou (vše vyrobeno v ČR). Samotnou povrchovou úpravou je medailonek galvanicky postříbřen.

Délka řetízku - standardně je cca 40 cm + prodlužovací řetízek na konci. Délku ale mohu libovolné upravit na přání.

Velikost přívěšku je vždy cca 15 mm a vejdou se tam až 4 znaky (záleží na jejich velikosti). Např. "Máma", Písmenko♥Písmenko, Datum. 

 

*Písmenka (znaky) mi připište do poznámky k objednávce, případně mě kontaktujte předem a určitě něco vymyslíme.

*Ražba je možná pouze z 1 strany

*Každý kus je zabalen v dárkové krabičce, kterou si můžete nechat nebo věnovat jako dárek.

 

Péče o šperky: Při správném zacházení vám vydrží dlouhou dobu, proto se k němu chovejte s láskou, sundávejte ho při koupání a cvičení a zbytečně šperk nenamáhejte. Pokud ho zrovna nenosíte, uložte jej do krabičky :-)