Řetízkový náramek s přívěškem (stříbrná b.)

Něžný šperk, který vám připomene krásné chvíle, které si chcete zapamatovat. Ať už je to významné datum nebo iniciály milované osoby či nějaký symbol jen tak pro radost a na památku.

V nabíce na ražbu jsou písmenka, čísla, několik druhů i velikostí srdíček, symbol nekonečna, vážka, šálek čaje, dětské nožičky se srdíčkem, postavičky kluka i holčičky, obrys hor, nota, trojlístek a zvířecí tlapka (viz poslední foto).

Pokud stojíte o něco na krk, můžete se mrknout na řetízek s přívěškem nebo řetízek se dvěma přívěšky. 

Pokud máte jakékoliv speciální přání, které nenajdete v nabíce, napište mi a ráda vyrobím přímo Vám na míru.

Skladem
539 Kč
Kategorie: E-shop

Povrchová úprava - základ přívěšku je kvalitní mosaz s povrchovou úpravou (vše vyrobeno v ČR). Samotnou povrchovou úpravou je medailonek galvanicky postříbřen.

Délku řetízku na ruku - napište mi prosím do poznámky obvod zápěstí, standardně dělám náramky o velikosti cca 16 cm + prodlužovací řetízek.

Velikost přívěšku si vyberte a připište mi do poznámky - dle počtu Vámi požadovaných znaků. Srdíčko se počítá jako jeden znak, proto nápis "písmenko - srdíčko - písmenko" volte na největší velikost, stejně tak ražbu data.

 - Velký (3 - 5 znaků)

 - Střední (1 - 3 znaky nebo jedny dětské nožičky)

 

*Písmenka (znaky) mi připište do poznámky k objednávce, případně mě kontaktujte předem a určitě něco vymyslíme.

*Ražba je možná pouze z 1 strany

*Každý kus je zabalen v dárkové krabičce, kterou si můžete nechat nebo věnovat jako dárek.

 

Péče o šperky: Při správném zacházení vám vydrží dlouhou dobu, proto se k němu chovejte s láskou, sundávejte ho při koupání a cvičení a zbytečně šperk nenamáhejte. Pokud ho zrovna nenosíte, uložte jej do krabičky :-)