Řetízkový náramek s přívěškem

Něžný šperk, který vám připomene krásné chvíle, které si chcete zapamatovat. Ať už je to významné datum nebo iniciály milované osoby.

V nabíce na ražbu jsou písmenka, čísla, několik druhů i velikostí srdíček, vážka, šálek čaje a dětské nožičky se srdíčkem.

Pokud stojíte o něco na krk, můžete se mrknout na řetízek s přívěškem nebo řetízek se dvěma přívěšky. 

Pokud máte jakékoliv speciální přání, které nenajdete v nabíce, napište mi a ráda vyrobím přímo Vám na míru.

Na dotaz
519 Kč
Kategorie: E-shop
retizkovy naramek
Novinka

Povrchová úprava - základ přívěšku je kvalitní mosaz s povrchovou úpravou (vše vyrobeno v ČR). Samotnou povrchovou úpravou je medailonek buď galvanicky postříbřen nebo pozlacen růžovým zlatem.

Délku řetízku - napište mi prosím do poznámky obvod zápěstí, standardně dělám náramky o velikosti cca 16 cm + prodlužovací řetízek.

Velikost přívěšku si vyberte a připište mi do poznámky - dle počtu Vámi požadovaných znaků. Srdíčko se počítá jako jeden znak, proto nápis "písmenko - srdíčko - písmenko" volte na největší velikost, stejně tak ražbu data.

 - Velký (3 - 4 znaky)

 - Střední (2 - 3 znaky nebo jedny dětské nožičky)

 - Malý (1 - 2 znaky)

 

*Písmenka (znaky) mi připište do poznámky k objednávce, případně mě kontaktujte předem a určitě něco vymyslíme.

*Ražba je možná pouze z 1 strany

*Každý kus je zabalen v dárkové krabičce, kterou si můžete nechat nebo věnovat jako dárek.

 

Péče o šperky: Při správném zacházení vám vydrží dlouhou dobu, proto se k němu chovejte s láskou, sundávejte ho při koupání a cvičení a zbytečně šperk nenamáhejte. Pokud ho zrovna nenosíte, uložte jej do krabičky :-)