Minerální náramek s přívěškem

Ideální volba pro všechny, kdo rádi nosí náramky a chtějí mít upomínku na krásný okamžik. 

Vhodné například jako dárek pro nevěstu od kamarádek/družiček či od nevěsty pro své družičky - jako památku na rozlučku se svobodou. Jde vyrazit datum, iniciály či symboly. Vyberte si svou barvu kamínků a medailonku 

Každý náramek je samostatně zabalený v dárkové krabičce, můžete rovnou darovat.

Na dotaz
399 Kč

Náramky jsou na gumičce, běžná velikost je na zápěstí o průměru cca 16-17 cm. Na přání lze velikost upravit, připište prosím do poznámky k objednávce.

 

Povrchová úprava medailonku - základ přívěšku je kvalitní mosaz s povrchovou úpravou (vše pečlivě vybráno a vyrobeno v ČR). Samotnou povrchovou úpravou je medailonek buď galvanicky postříbřen nebo pozlacen růžovým zlatem.

Velikost přívěšku si vyberte a připište mi do poznámky - dle počtu Vámi požadovaných znaků. Srdíčko se počítá jako jeden znak, proto nápis "písmenko - srdíčko - písmenko" volte na největší velikost, stejně tak datum.

 - Velký (3 - 4 znaky)

 - Střední (2 - 3 znaky nebo jedny dětské nožičky)

 - Malý (1 - 2 znaky)

 

*Písmenka (znaky) mi připište do poznámky k objednávce, případně mě kontaktujte předem a určitě něco vymyslíme.

*Ražba je možná pouze z 1 strany

*Každý kus je zabalen v dárkové krabičce, kterou si můžete nechat nebo věnovat jako dárek.

 

Péče o šperky: Při správném zacházení vám vydrží dlouhou dobu, proto se k němu chovejte s láskou, sundávejte ho při koupání a cvičení a zbytečně šperk nenamáhejte. Pokud ho zrovna nenosíte, uložte jej do krabičky :-)