Minerální náramek s přívěškem (ražba na přání)

Vyberte si libovolný náramek nebo barvy kamenů a k tomu medailonek s ražbou na přání.

Ideální volba pro všechny, kdo rádi nosí náramky a chtějí mít upomínku na krásný okamžik, živostní situaci nebo milovanou osobu. Vhodné například jako dárek pro nevěstu od kamarádek/družiček či od nevěsty pro své družičky - jako památku na rozlučku se svobodou, nebo jako dárek za narození miminka. 

Medailonek může být buď visací jako přívěšek, nebo se 2 dírkami, jako součást náramku.

 

Každý náramek je samostatně zabalený v dárkové krabičce, můžete rovnou věnovat jako dárek.

Skladem
499 Kč –36 % 319 Kč
Kategorie: E-shop

Na medailonek jde vyrazit datum, iniciály či symboly. V nabíce jsou písmenka, čísla, několik druhů i velikostí srdíček, vážka, šálek čaje, dětské nožičky se srdíčkem, postavičky kluka i holčičky, obrys hor, nota, trojlístek a zvířecí tlapka (viz poslední foto). Vyberte si svou barvu korálků a medailonku ♥

 

Náramky jsou na gumičce, běžná velikost je na zápěstí o průměru cca 16-17 cm. Na přání lze velikost upravit, připište prosím do poznámky k objednávce.

 

Povrchová úprava medailonku - základ přívěšku je kvalitní mosaz s povrchovou úpravou (vše pečlivě vybráno a vyrobeno v ČR). Samotnou povrchovou úpravou je medailonek buď galvanicky postříbřen nebo pozlacen růžovým zlatem.

 

Velikost přívěšku je cca 15 mm a vejdou se tam až 4 znaky (záleží na jejich velikosti). Např. "Máma", Písmenko♥Písmenko, Datum.

 

*Písmenka (znaky) mi připište do poznámky k objednávce, případně mě kontaktujte předem a určitě vymyslíme tu správnou velikost medailonku.

*Ražba je možná pouze z 1 strany

*Každý kus je zabalen v dárkové krabičce, kterou si můžete nechat nebo věnovat jako dárek.

 

Péče o šperky: Při správném zacházení vám vydrží dlouhou dobu, proto se k němu chovejte s láskou, sundávejte ho při koupání a cvičení a zbytečně šperk nenamáhejte. Pokud ho zrovna nenosíte, uložte jej do krabičky :-)