Kurz polymeru v Praze

Přihlásila jsem se na kurz, ať se taky trochu zdokonaluju v různých technikách a vybrala jsem si kurz vedený skvělou Janou Honnerovou (mrkněte na stránku, má tam krásné věci) na její vlastní návod na falešnou mozaiku a duté korále z polymerových hmot. Už na fotce se mi korále moc líbily a musím říct, že v reálu jsou taky úžasné! I když jsou velké, jsou neuvěřitelně lehoučké.

Duté korále - kurz s Janou Honnerovou

Hned doma jsem udělala podle nově získaného umu nové, včetně náramku, ale to ještě nemám dokončené a začištěné. Zatím mě baví dívat se na to i jen tak! Už se těším na různé barevné kombinace s touto technikou.

Falešná mozaika a duté korále - kurz s Janou Honnerovou

Určitě budu pracovat na vylepšení a snad budou jednou aspoň podobné těm, které měla lektorka Jana na kurzu jako vzor. Co myslíte, líbí?

duté korále - kurz Jana Honnerová

Při té příležitosti jsme si s přítelem prošli Prahu, klasika, památky… Byli jsme i v obchodě s hudebními nástroji, kde jsem si konečně pořídila mechanickou ladičku a celou dobu si brnkala komorní A. Bylo moc krásně, měli jsme štěstí, a tak jsem se nechala vyfotit v mojí modré sukýnce pro případ, že bych ji někdy dala na e-shop, tuhle nebo podobnou.

kolová sukně modrá

Při poobědové chuti na dobrou kávu jsme hledali v centru Prahy (kolem Václaváku) nějakou kavárnu, a našli jsme neuvěřitelnou malinkou kavárničku, kde měli jen 4 stoly po 2-3 židlích. Jmenuje se to Cafe n.3 na Jakubské ulici. Zjevila se nám jako tajemná komnata, která se objevuje jen když ji člověk potřebuje, příště už ji určitě nenajdem! 😀 Mají opravdu výbornou, hustou horkou čokoládu (už jsem jich měla pěkných pár desítek a tato se řadí mezi 5 nejlepších) i samozřejmě kávu.

A večer jsme si zašli do skvělé restaurace Le Burger na Andělu. Milovníkům burgerů rozhodně doporučuju. Je to malá místnost, ve které se Burgery přímo připravují, milá obsluha, domácí limonády i dobré pivo. A ty Burgery – opravdu vynikající!

No a teď pro vás chystám článek (neříkám že to bude hned ten další, ale do Vánoc bude určitě), který, kdybych objevila před pár lety, by mi ušetřil spoustu námahy, nechte se překvapit!

Kája <3

modrá kolová sukně 50. léta

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

SPAM ověření * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.